Duben 2009
101 - Pilot

27. dubna 2009 v 15:04 | RaDiM |  Fotky - LOST
- Postupně přidám fotky z každého dílu.... Samozřejmě jen těch s Claire... Pokud sledujete LOST, tak víte, že Claire v některých dílech vůbec nebyla...

101 - Jak to všechno začalo

26. dubna 2009 v 12:17 | RaDiM |  Povídky
Díl 1. - Jak to všechno začalo


Novináři nedají Claire pokoj! Chtějí po ní, aby jim vyprávěla něco z toho, co zažila na ostrově, jaký to tam bylo a dalšími kravinami. Claire jim, ale pořád dokola říká: "Ne nic vám neřeknu!" Stejně jí nedají pokoj. Claire je totiž jediná, která se oficiálně vrátila z ostrova! Přežila havárii letu číslo 815, společnosti Oceanic!

Claire je vyčerpaná. Musí si trochu odpočinout. Jde si tedy lehnout. Chvilku po té co si odpočine, někdo zazvoní. Claire si myslí, že je to nějaký novinář nebo tak někdo. Neotvírá. Když už se zdá, že ten dotyčný je už pryč zazvoní znova. Rozhodne se tedy, že tomu dotyčnému otevře. Za dveřmi stojí nějak muž, kterého Claire už dobře znala. Je to její otec. Otec: "Ahoj Claire, a mě řekneš něco z toho co se ti stalo na ostrově?" Claire: "Ahoj tati! Pojď dál! Jistě že tobě budu vyprávět! Jen pojď!

Otec: "Omlouvám se že jsem se tak dlouho neozval, ale měl jsem nějakou práci." Claire: "No ovšem pro tebe byla práce vždy na prvním místě." Usměje se. Otec: "Tak že… Claire, jak to vlastně všechno začalo." Claire: "Dobře, ještě než začnu,nedal by jsi si kávu nebo něco jiného?" Otec: "Ano, jestli budeš tak hodná, dal bych jsi kávu." Claire: "Hned to bude."

Claire přines kávu a spustí: "Nejprve jsem dorazila na letišti, ale to je myslím si jasné. Pak jsem nasedla do letadla. Letěli jsem asi 5 hodin, když pak se něco vymklo z rukou. Vletěli jsem do nějaké moc silné turbulence a ztroskotali na tom divném ostrově. V té době jsem byla ještě těhotná a porodila jsem na ostrově. Co se s mým synem stalo, si povíme později. První noc byla v klidu nic se nestalo, jen jsme pořád čekali na záchranu. To samí druhou a třetí noc. Pořád se nic nedělo. Až za měsíc, když jsem porodila se objevili nějací lidé a vzali si mé dítě!"

Povídky

26. dubna 2009 v 12:11 | RaDiM |  Povídky
Ahoj, po krátké pauzičce se k vám o5 vracím. Tak že na lost.cz jsem se rozhodl psát povídky a už je na světě 1. díl. Všechny díly povídky budu dávat i sem do nové rubriky nazvané povídky.

Povídky - úvod
O čem to bude?

Budou to povídky o Claire a bude říkat několik příběhů, co se jí přihodili na ostrově

Kolik bude dílů?

1. sezóna 20 a 2. tak asi 14

Kdy to bude?

Každou středu

515 - Follow the Leader

11. dubna 2009 v 18:41 | RaDiM |  News

- Epizoda 515 - Follow the Leader bude o Johnovi. A jak řekla Alex Benovi, bude sledovat vůdce, kterým je Locke. A dále také tu Kate najde stopu jak najít Claire.

- Hmm tak to vypadá, že se snad Claire konečně dočkáme :-))!!!!

Na blogu bude pár "vychytávek"

11. dubna 2009 v 15:41 | Kokodak06
Rozhodl jsem se že udělám na blogu více možností. Do sekce videa budu přidávat i odkazi na stažrní videí. Pak nás čeká hodně fotek. Budou hlavně ze světa LOST. Udělám i návštěvní knihu a tam se bude diskutovat o všem možném. To je zatím vše, tak se mějte :-))

Kate, Claire a Aaron - video

11. dubna 2009 v 15:35 | Kokodak06 |  Videa - LOST
Moc pěkné video, je tam i jak Kate rodila Aarona :-))


Pár fotek

10. dubna 2009 v 18:57 | ----- |  Fotky


Pár novinek ze světa LOST

10. dubna 2009 v 11:09 | ----- |  News
- Je potvrzeno, že žena s blonďatými vlasy, kterou uvidíme v chrámu, je opravdu Claire
- Někdy začátkem 6. sezóny LOST, bude mít Claire flashback a dozvíme se co celou tu dobu dělala
- Nedavno proběhl s Emilií rozhovor a řekla, že už se na svůj návrat do seriálů těší

No konečně zase v LOST uvidíme Claire!!!!!!!!!!

Podpořte LOST epizodu Raised by Another/Cizí výchova!!

8. dubna 2009 v 13:24 | RaDiM |  News
Na netu sem našel stránku, kde jsou souboje mezi epizody u Ztracených je zatím jenom 1. série.... Proč ji máte podpořit asi víte ne? xD (Kdyby někdo nevěděl tak v týhle epizodě měla flashback postava Emilie (Claire))


No a když už jsme u těch LOST epizod tak vám nabízim ještě trailer na zítřejší epizodu Dead is Dead :-)


Emilii (možná) uvidíme na konci 5. sezóny LOST!!!

3. dubna 2009 v 14:49 News
Ve finále konečně navštívíme Chrám a to s Nestorem Carbonellem (Richardem), Matthewem Foxem (Jack) a neznámou ženou s blonďatými vlasy.(Fanoušci si hrozně přejí na finále již mít Claire zpátky.)

Tohle je spoiler který jsem našel na internetu..... Mám mnohem lepší náladu než jsem měl před chviličkou :)