101 - Jak to všechno začalo

26. dubna 2009 v 12:17 | RaDiM |  Povídky
Díl 1. - Jak to všechno začalo


Novináři nedají Claire pokoj! Chtějí po ní, aby jim vyprávěla něco z toho, co zažila na ostrově, jaký to tam bylo a dalšími kravinami. Claire jim, ale pořád dokola říká: "Ne nic vám neřeknu!" Stejně jí nedají pokoj. Claire je totiž jediná, která se oficiálně vrátila z ostrova! Přežila havárii letu číslo 815, společnosti Oceanic!

Claire je vyčerpaná. Musí si trochu odpočinout. Jde si tedy lehnout. Chvilku po té co si odpočine, někdo zazvoní. Claire si myslí, že je to nějaký novinář nebo tak někdo. Neotvírá. Když už se zdá, že ten dotyčný je už pryč zazvoní znova. Rozhodne se tedy, že tomu dotyčnému otevře. Za dveřmi stojí nějak muž, kterého Claire už dobře znala. Je to její otec. Otec: "Ahoj Claire, a mě řekneš něco z toho co se ti stalo na ostrově?" Claire: "Ahoj tati! Pojď dál! Jistě že tobě budu vyprávět! Jen pojď!

Otec: "Omlouvám se že jsem se tak dlouho neozval, ale měl jsem nějakou práci." Claire: "No ovšem pro tebe byla práce vždy na prvním místě." Usměje se. Otec: "Tak že… Claire, jak to vlastně všechno začalo." Claire: "Dobře, ještě než začnu,nedal by jsi si kávu nebo něco jiného?" Otec: "Ano, jestli budeš tak hodná, dal bych jsi kávu." Claire: "Hned to bude."

Claire přines kávu a spustí: "Nejprve jsem dorazila na letišti, ale to je myslím si jasné. Pak jsem nasedla do letadla. Letěli jsem asi 5 hodin, když pak se něco vymklo z rukou. Vletěli jsem do nějaké moc silné turbulence a ztroskotali na tom divném ostrově. V té době jsem byla ještě těhotná a porodila jsem na ostrově. Co se s mým synem stalo, si povíme později. První noc byla v klidu nic se nestalo, jen jsme pořád čekali na záchranu. To samí druhou a třetí noc. Pořád se nic nedělo. Až za měsíc, když jsem porodila se objevili nějací lidé a vzali si mé dítě!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama