102 - Co se stalo s dítětem?

16. května 2009 v 14:03 | RaDiM |  Povídky
Vychází už ráno, protože odpoledne ani večer tu nejsem!

Ostrov

"Pomóc! Rodím! Zavolejte někdo Jacka, toho doktora!! Prosím!! Hned!!" křičí Claire při porodu svého dítěte. Ke Claire přiběhne žena jménem Kate. Kate: "Všechno bude dobré! Jack už je na cestě! Jack už jde! Hlavně se drž!" Claire: "Dobře." Jack konečně dorazí. Zkontroluje situaci a může se rodit! Jack: "Tak Claire. Zhluboka se nadechni a tlač." Claire tlačí ze všech sil! Po velké námaze vyleze na svět malý kluk. Claire mu dá jméno Aaron.

Otec dítěte v letadle nebyl. Opustil ji, jakmile se to dozvěděl. S dítětem jí pomáhá jeden mladík jménem Charlie. Claire si s Charliem dobře rozumí. Mohl by z nich být dobrý pár. Spolu se baví hlavně o hudbě a tak. Charlie je totiž z kapely Drive Shaft.

O týden později v noci přijdou na pláž nějací lidé. Nejspíše domorodci. Claire spala s dítětem a držela ho za ruku. V tom ji dítě vzali ti domorodci. Claire začne strašně křičet: "Kde je mé dítě?" Charlie: "Co se stalo?" Claire: "Někdo mi vzal mé dítě!" Všichni se po těch neznámých běží podívat, ale nikde nikdo.

Za 2 týdny se Claire smířila s tím, že je Aaron pryč a tak ho už nehledá. Není s ní žádná řeč. Je totiž ze ztráty dítěte úplně zlomená. Ale to je asi každá matka. Ke Claire přijde Jack a povídá: "To bude dobrý. Dříve nebo později tvé dítě najdeme." Claire: "Ano, až bude příležitost, tak se jí chopím a těm zvířatům co mi ho vzali to oplatím!!" Jack odchází.

Přítomnost

Otec: "To je všechno? Pak už si své dítě nikdy neviděla? Claire: "Ano jedno ano, ale o tom se mi teď mluvit nechce." Otec chytne Claire za ruku a říká: "Na prosto tě chápu." A usměje se.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama